» bostik » obklady

FLOORFLEX XTREM

epoxidové lepidlo do tekutého lože

FLOORFLEX XTREM

K lepení keramických obkladů bez dutých míst v následujících oblastech: terasy, balkóny, veřejné mokré prostory, pivovary, mlékárny, lisovny, provozy čistíren odpadních vod, nápojový průmysl, akumulátorovny, jateční dvory, velkokapacitní kuchyně, konzervárenský průmysl, cukrovary, kožedělný a textilní průmysl, prostory veřejných záchodů, bazény (termální, wellnes, se slanou i mořskou vodou), chemický průmysl apod.

Kromě průmyslu se nabízí množství použití i v bytové výstavbě, jako např. lepení keramických krytin na staré dřevěné palubové podlahy (předem přeložit 25 mm silnou dřevotřískovou deskou s perem a drážkou a prošroubovat do podkladu), staré kamenné podlahy nebo staré keramické krytiny (plochu předem vyčistit základním čisticím přípravkem), polyesterové bazény (lehce přebrousit a vyžádat si bližší informace), podlahy, které mají být brzy pochůzné nebo silně zatěžované, při lepeních na kuchyňské pracovní desky nebo laminátové umakartové plochy (předem zdrsnit).

Vysoce zatížitelné podlahové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice dle ČSN EN 12004. Pro lepení uvnitř, venku i pod vodou. Lepidlo odolává vodě agresivní vůči betonu dle DIN 4030, louhům a ředěným minerálním a organickým kyselinám.

Přezkoušeno dle ČSN EN 12004-R2.

 

 

VÝHODY, POUŽITÍ

  • pro vysoké zatížení
  • na podlahy
  • dovnitř, ven i pod vodu

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

barva

šedá

GISCODE

RE1

měrná spotřeba

1,8-4,5 kg/m²

skladování

v chladu a suchu

 

 

BALENÍ

balenícena Kč
2 kg
složka B
na dotaz
8 kg
složka A
na dotaz

Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

 

+420 567 225 111


HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o.
Husovo náměstí 48
588 13 Polná
klasická verze