» speciální maltoviny » suchá výstavba

KONSTRUKČNÍ SPOJKY

co spojí, to drží

KONSTRUKČNÍ SPOJKY

KONSTRUKČNÍ SPOJKY jsou nedílnou součástí systému suché výstavby pomocí KONSTRUKČNÍCH DESEK. Umožňují kolmé spojení tří desek do kříže, kolmý roh do L, podélné spojení desek, kolmé napojení desek do T, dále výškové nastavení desky (rektifikace), ukotvení desky ke stěně na plocho či kolmo a spojení tří desek v jedné rovině.

KONSTRUKČNÍ SPOJKY jsou zhotoveny z oboustranně pozinkovaného plechu síly 1 mm. Díky unikátnímu lamelovému systému a perforaci pro přesný ohyb si je můžete přizpůsobit všem myslitelným připevněním a spojům KONSTRUKČNÍCH DESEK a ROHOVÝCH ZÁKRYTŮ.

 

 

VÝHODY, POUŽITÍ

  • jedna spojka na sílu konstrukční desky pro všechny spoje
  • přesný ohyb vytvoříte bez nutnost použití speciálního nářadí
  • pomocí přídavné rektifikace lze použít i k rozepření mezi kupř. podlahu a vanu
  • vyčnívají minimálně nad obrys desky
  • snadná použitelnost

 

 

APLIKACE

PŘÍPRAVA MATERIÁLU

KONSTRUKČNÍ SPOJKY se upevňují pomocí běžných samořezných šroubů buď v pozinkovaném, nebo mosazném provedení. Je třeba vybírat typy, které mají zápustnou kuželovou hlavu, tak aby co nejméně vyčnívaly nad obrys desky. Je vhodné volit co největší délku šroubu. Při spojování desek je vhodné, nikoliv však nezbytné styčnou hranu slepit neutrálním silikonem. Pro zajištění vodotěsnosti na spojích mezi deskami a při napojení desky na zeď (důležité obzvláště u sprchových koutů) je vhodné tyto spoje vyřešit LEPENKOU V KÝBLU nebo KOUPELNOVOU IZOLACÍ a prvky TĚSNICÍHO SYSTÉMU.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

barva

stříbrošedá

skladování

v suchu při +5 °C až +35 °C

 

 

BALENÍ

balenícena Kč
20 mm30,00
30 mm34,00
40 mm36,00
50 mm38,00

Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

 

DOKUMENTACE

 

 

+420 567 225 111


HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o.
Za Nádražím 1098
588 13 Polná
klasická verze